Aktuali informacija

#WeWontRest

Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacija EFPIA, kurios nare yra Lietuvoje veikianti Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija IFPA, įgyvendina komunikacijos kampaniją We Won’t Rest“ („Mes nesustosime“), atskleidžiančią, kaip medicinos inovacijos keičia gyvenimus.

Viskas, pradedant poliomielitu, ŽIV, Ebola ir baigiant COVID-19, kartais atrodė neįveikiama. Tačiau mokslas ir inovacijos visada suranda būdą, kaip tai, kas neįmanoma, padaryti įmanoma.

Kampanija “We Won’t Rest“ didžiausią dėmesį skiria kuriamoms inovacijoms ir atskleidžia, kaip šios inovacijos buvo sukurtos pasinaudojant jau anksčiau atliktais tyrimais, kaip biofarmacijos pramonė šiuo metu diegia naujoves ir kaip tai gali pakeisti ateitį. Tikimasi, kad per ateinančius 5 metus bus prieinama daug daugiau viltį teikiančių vaistų ir gydymo būdų:

  • CAR-T ląstelių terapija padės organizmui kovoti su kraujo vėžiu ir galės pakeisti chemoterapiją.
  • Kompleksinis gydymas kartu su vėžio taikinių terapija padidins gydymo veiksmingumą ir leis plaučių vėžiu sergantiems žmonėms gyventi ilgiau ir išlikti sveikesniems.
  • Genų terapija galės padėti pasveikti nuo visą gyvenimą trunkančių gyvybei grėsmingų ligų, pavyzdžiui, hemofilijos.
  • Ląstelių terapija 1 tipo diabetu sergantiems pacientams galės pakeisti visą gyvenimą trunkantį nuolatinį gydymą insulinu.
  • Priešbakteriniai monokloniniai antikūnai (mAk) siūlo naujas galimybes, kovojant su atsparumu antibiotikams ir bakterijų sukeltomis kvėpavimo takų infekcijomis.
  • Gydymas nuo Alzheimerio ligos padės atitolinti ligos pasireiškimą ir progresavimą.
  • Inovatyvus gydymas nuo nealkoholinės suriebėjusių kepenų ligos (NASH) padės sumažinti kepenų pažeidimus ir taip galės sumažinti kepenų transplantavimo poreikį.
  • Mikrobiomo terapijos padės atkurti žarnyno mikrobiomo pusiausvyrą ir sumažins C. difficile infekcijų pasikartojimo dažnį, taip pagerindamos pacientų gydymo rezultatus bei sumažindamos gydymo išlaidas.
  • Vaistai nuo migrenos reikšmingai sumažins dienų, per kurias pacientą vargina migrena, skaičių, taip pagerindami gyvenimo kokybę ir suteikdami daugiau vilties.

Inovacijos neįveikiamos. Neįmanoma tampa įmanoma.

EFPIA atstovauja Europos farmacijos pramonei. Ji vienija 33 nacionalines asociacijas ir 40 pirmaujančių farmacijos kompanijų. Viso EFPIA atstovauja 1,9 tūkst. farmacijos kompanijų.

EFPIA misija – remti modernias, tvarias sveikatos sistemas.


Daugiau apie kampaniją: www.efpia.eu/we-wont-rest/

 

Jūs paliekate IFPA interneto svetainę. 
Žemiau paspaudę TĘSTI būsite nukreiptas į kitą interneto svetainę. IFPA neatsako už kitose interneto svetainėse pateiktą turinį.