Aktuali informacija

#WeWontRest

Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacija (EFPIA), kurios nare yra Lietuvoje veikianti Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija (IFPA), įgyvendina komunikacijos kampaniją We Won’t Rest“ („Mes nesustosime“), atskleidžiančią, kaip medicinos inovacijos keičia gyvenimus.

Visos ligos, pradedant poliomielitu, ŽIV, Ebola ir baigiant COVID-19, anksčiau atrodė neįveikiamos. Tačiau mokslas ir inovacijos visada suranda būdą, kaip tai, kas neįmanoma, padaryti įmanoma.

Kampanija “We Won’t Rest“ didžiausią dėmesį skiria kuriamoms inovacijoms ir atskleidžia, kaip šios inovacijos buvo sukurtos pasinaudojant jau anksčiau atliktais tyrimais, kaip biofarmacijos pramonė šiuo metu diegia naujoves ir kaip tai gali pakeisti ateitį. Tikimasi, kad per ateinančius penkerius metus 9 terapinėse srityse bus prieinama daug daugiau viltį teikiančių vaistų ir gydymo būdų:

  • CAR-T ląstelių terapija padės organizmui kovoti su kraujo vėžiu ir galės pakeisti chemoterapiją.
  • Kompleksinis gydymas kartu su vėžio taikinių terapija padidins gydymo veiksmingumą ir leis plaučių vėžiu sergantiems žmonėms gyventi ilgiau ir kokybiškiau.
  • Genų terapija galės padėti pasveikti nuo visą gyvenimą trunkančių gyvybei grėsmingų ligų, pavyzdžiui, hemofilijos.
  • Ląstelių terapija 1 tipo diabetu sergantiems pacientams gali pakeisti visą gyvenimą trunkantį nuolatinį gydymą insulinu.
  • Priešbakteriniai monokloniniai antikūnai (mAk) siūlo naujas galimybes, kovojant su atsparumu antibiotikams ir bakterijų sukeltomis kvėpavimo takų infekcijomis.
  • Gydymas nuo Alzheimerio ligos padeda atitolinti ligos pradžią ir progresavimą.
  • Inovatyvus gydymas nuo nealkoholinės suriebėjusių kepenų ligos (NASH) padės sumažinti kepenų pažeidimus ir žymiai sumažins kepenų persodinimo poreikį.
  • Mikrobiomo terapija (MBTs) siekiama sukurti sveiką žarnyno mikrobiomą, atkuriant žarnyno veiklą ir taip žymiai sumažinant C. Difficile infekcijos pasikartojimo riziką. Tai pagerins pacientų gydymo rezultatus ir sumažins išlaidas.
  • Vaistai nuo migrenos reikšmingai sumažins dienų, per kurias pacientą vargina migrena, skaičių, taip pagerindami jų gyvenimo kokybę.

 Inovacijos niekada nesustoja. Kartu mes kuriame tai, kad neįmanoma taptų įmanoma.

EFPIA atstovauja Europos farmacijos pramonei. Ji vienija 36 nacionalines asociacijas ir 39 pirmaujančių farmacijos kompanijų.

EFPIA misija – remti modernias, tvarias sveikatos sistemas. EFPIA vizija - sveikesnė Europos ateitis. Ateitis paremta prevencija, inovacija, naujų gydymo būdų ir geresnių rezultatų prieinamumu pacientams.


Daugiau apie kampaniją: www.efpia.eu/we-wont-rest/ 

Jūs paliekate IFPA interneto svetainę. 
Žemiau paspaudę TĘSTI būsite nukreiptas į kitą interneto svetainę. IFPA neatsako už kitose interneto svetainėse pateiktą turinį.