Visos naujienos

Milijardų vakcinos dozių gamyba yra precedento neturintis iššūkis

2021 01 27

Inovatyvios farmacijos pramonės bendrovės dirba tam, kad kuo daugiau žmonių gautų saugias ir veiksmingas vakcinas kaip įmanoma greičiau. Milijonai jau paskiepytų europiečių, praėjus vos daugiau nei 12 mėnesių nuo pirmojo užfiksuoto COVID-19 atvejo, yra neįtikėtinas bendradarbiavimo laimėjimas. Tai laimėjimas, kuris pasiektas dalyvaujant ES institucijoms, šalių vyriausybėms, sveikatos apsaugos sistemos atstovams, reguliuotojams ir inovatyvios farmacijos atstovams.

Milijardų vakcinos dozių gamyba Europoje ir visame pasaulyje yra precedento neturintis iššūkis, kurį siekdami įveikti visi partneriai dirba ištisomis paromis, tačiau niekada nedarydami kompromisų vakcinų kokybei ar saugumui.

Dozių tiekimo svyravimai yra būdingi gaminant sudėtingus biologinius produktus. Farmacijos pramonės mokslininkai ir ekspertai dirba dieną naktį, kad išspręstų šias problemas, padidintų gamybos įrenginių pajėgumus ir įdiegtų dar efektyvesnius procesus. Nepasiduosime tol, kol saugios ir veiksmingos vakcinos nuo COVID-19 pasieks visus, kuriems jos yra reikalingos.

Jūs paliekate IFPA interneto svetainę. 
Žemiau paspaudę TĘSTI būsite nukreiptas į kitą interneto svetainę. IFPA neatsako už kitose interneto svetainėse pateiktą turinį.