Visos naujienos

Įvyko Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos valdybos rinkimai

2023 12 14

Pasibaigus dvejų metų kadencijai, Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos (IFPA) visuotiniame narių susirinkime šių metų lapkričio 30 d. įvyko valdybos rinkimai.

Valdybos pirmininke perrinkta „Biogen Lithuania“ vertės ir prieinamumo vadovė Baltijos šalims Jolanta Dičkutė. Jos pavaduotoja tapo „Amgen Switzerland AG“ rinkos plėtros vadovė Baltijos šalims Liudvika Starkienė, iki šiol ėjusi valdybos narės pareigas. 

Kartu su J. Dičkute ir L. Starkiene darbus valdyboje ir toliau tęs „Abbvie“ korporatyvinių reikalų vadovas Liudas Krisiukėnas, „Bayer“ rinkos plėtros vadovė Solveiga Kurtinaitytė, „Merck Sharp & Dohme“ direktorius Baltijos šalims Armen Manukian bei „Novartis” inovatyvios medicinos prezidentė Baltijos regionui ir Ukrainai Ramunė Lauciuvienė. Prie valdybos taip pat prisijungia naujas narys – „Johnson & Johnson“ naujų medicinos produktų vadovas Audrūnas Kučinskas.

„Pastarąją kadenciją intensyviai dirbome dėl pacientų Lietuvoje gerovės. Ateinančius dvejus metus tęsime pradėtus darbus – ir toliau aktyviai bendradarbiausime su pacientų organizacijomis, sprendimų priėmėjais bei akademine bendruomene tam, kad mūsų šalyje užtikrintume didesnį inovacijų prieinamumą. Taip galime prisidėti prie Lietuvos pacientų sveikatos stiprinimo ir jų gyvenimo kokybės gerinimo“, – sako J. Dičkutė.

Jūs paliekate IFPA interneto svetainę. 
Žemiau paspaudę TĘSTI būsite nukreiptas į kitą interneto svetainę. IFPA neatsako už kitose interneto svetainėse pateiktą turinį.