Visos naujienos

Inovatyvus prostatos vėžio gydymas: neatsiliekame nuo pasaulinių rekomendacijų

2018 09 15

Nors prostatos vėžys Lietuvoje yra dažniausia vyrų onkologinė liga, šiandien jis gydomas labai efektyviai ir pažangiai. Jeigu liga nustatyta ankstyvoje stadijoje – prostatos vėžys nebėra nuosprendis. Pasak inovatyvios medicinos atstovų, net jeigu liga progresuojanti, šiandien jau galima rinktis įvairius gydymo derinius, kaip ir išsivysčiusiose Europos šalyse, neatsiliekant nuo pasaulinių rekomendacijų. 

Nors profilaktinių prostatos vėžio tyrimų tendencijos ženkliai progresuoja, tačiau šios ligos diagnozę Lietuvoje kasmet išgirsta apie 2 tūkst. vyrų. 

Sparčiai į priekį žengianti medicina atnešė naujų, pažangių ir pacientams tinkamesnių gydymo metodų, kurie padidino sergančiųjų išgyvenamumą ir pagerino gyvenimo kokybę. Dauguma jų yra prieinami ir mūsų šalyje.

„Lietuva yra labai pažengusi šioje srityje – šiandien, išgirdus diagnozę, galima gauti tokį gydymą, kuris atitinka pasaulines rekomendacijas. Svarbiausia, kad inovatyvūs gydymo metodai yra prieinami visiems prostatos vėžio pacientams“, – teigia Inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos (IFPA) direktorė Agnė Gaižauskienė.

Daugiau apie tai – Lrytas.lt

Jūs paliekate IFPA interneto svetainę. 
Žemiau paspaudę TĘSTI būsite nukreiptas į kitą interneto svetainę. IFPA neatsako už kitose interneto svetainėse pateiktą turinį.