#WeWontRest

Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacija EFPIA, kurios nare yra Lietuvoje veikianti Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija IFPA, įgyvendindama kampaniją „We Won’t Rest“, sieks proveržio 6 medicinos srityse.

EFPIA tikisi, kad įgyvendindus 5 metų trukmės kampaniją „Mes nesustosime“ (angl. We Won’t Rest), medicinos inovacijos pakeis pacientų gyvenimus.

Kampanija „Mes nesustosime“ įgyvendinama 6 terapinėse srityse, kuriose ir planuojama pasiekti didžiausią proveržį.

 

Kampanija siekiama:

  • Kad CAR-T ląstelių terapija leistų organizmui nugalėti vėžį bei potencialiai pakeistų gydymą agresyvia chemoterapija.
  • Pasitelkus genų terapiją pakeisti pacientų, sergančių hemofilija B, gyvenimus bei apmalšinti ir išgydyti į šią ligą panašias kitas retas ligas.
  • Suderinti tarpusavyje vėžio gydymo būdus ir pasiekti naują gydymo efektyvumą bei suvaldyti ir išgydyti nesmulkialąstelinį plaučių vėžį.
  • Rasti naujus gydymo būdus Alzheimerio ligai, grasinančiai Europos visuomenei didžiule sveikatos krize.
  • Diabetu sergančių pacientų gydymą insulino terapija pakeisti ląstelių terapija.
  • Pasitelkus antibakterinius monokloninius antikūnius sulėtinti atsparumą antibiotikams ir kovoti su bakterinėmis infekcijomis.

Kampanijos metu EFPIA narių – inovatyvius vaistus kuriančių farmacijos kompanijų – atstovai Europoje internete ir socialiniuose tinkluose dalinasi savo asmeniniais įsipareigojimais šiems tikslams naudodami grotažymes #WeWontRest ir taip iliustruoja savo atsidavimą kampanijos misijai ir konkrečius tikslus, kurių sieks vardan pacientų sveikatos.

Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacija EFPIA atstovauja Europos farmacijos pramonei. Ji vienija 33 nacionalines asociacijas ir 40 pirmaujančių farmacijos kompanijų. Viso EFPIA atstovauja 1,9 tūkst. farmacijos kompanijų.

EFPIA misija – remti modernias, tvarias sveikatos sistemas.

Daugiau apie kampaniją: www.efpia.eu/we-wont-rest/

Jūs paliekate IFPA interneto svetainę. 
Žemiau paspaudę TĘSTI būsite nukreiptas į kitą interneto svetainę. IFPA neatsako už kitose interneto svetainėse pateiktą turinį.